TOTAL WAR WARHAMMER 2 FULL TORRENT İNDİR

Üçlü üçlü ve ödüllü Toplam Savaş'ın devamı olan: WARHAMMER, Total War: WARHAMMER II, oyunculara, Lustria, Ulthuan, Naggaroth ve Southlands'ın geniş kıtalarından geçen nefes kesici yeni bir anlatım kampanyası getiriyor. Büyük Vorteks Kampanyası, kesin ve iklimsel bir oyun sonucuna varmak için adımlar atıyor, bugüne kadar herhangi bir Total War ünvanının aksine bir deneyim.


Warhammer Fantasy Battles dünyasındaki 4 ikonik ırkta 8 efsanevi efendiden biri olarak oynayan oyuncular, diğer ırkların ilerlemesini engelleyerek Büyük Vorteks'i dengelemek veya bozmak için bir dizi güçlü astronomi ritüeli gerçekleştirmek zorundadırlar. Her Efsanevi Lord'un coğrafi başlangıç ​​noktası benzersizdir ve her yarış, benzersiz kampanya mekaniği, anlatı, savaş yöntemleri, ordu, canavarlar, Lores of Magic, efsanevi karakterler ve şaşırtıcı yeni savaş alanı bombardıman yetenekleri ile kendine özgü yeni bir oyun stili sunar.


Lansmandan kısa bir süre sonra hem orijinal oyunun hem de Total War ™ WARHAMMER II'nin sahipleri devasa yeni kombine kampanyaya erişecek. Eski Dünyadaki karaamanların yanı sıra Naggaroth, Lustria, Ulthuan ve Southlands'ı tek bir epik harita haline getiren oyuncular, her iki başlıktan da sahibi olduğu gibi anıtsal kampanyalara başlayabilirler.


Minimum Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10


İşlemci:  Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz


Bellek: 5 GB RAM


Ekran Kartı:  NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p


DirectX: Version 11


Boş Alan: 60 GB boş alan


NOT: SADECE 64 BİT İŞLETİM SİSTEMLERİNDE ÇALIŞMAKTADIR!

İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLA

Yorumlar