Assassin's Creed Origins PC İndir Tek link


Tür: Aksiyon, Macera

Geliştirici: Ubisoft Montreal

Yayıncı: Ubisoft

Yayın Tarihi: 27 Ekim 2017

Boyut: 34GB
http://bc.vc/7Ugfkb6YÜKLEME
1.Açmak, yanık veya mount ıso

2.Oyun kurulumu (istediğiniz seçenekleri seçin) crack kopyalamak için bu seçeneği gerekir otomatik olarak dosyaları

3.Masaüstünden oyunu başlatmak veya manuel oyun yürütülebilir başlatabilirsiniz oluşturduğumuz kısayolu

4.İşte bu, Oyunun Tadını çıkarın

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=WQpD7_7cVjc

 Assassin's Creed Origins PC HIZLI İNDİRMajesteleri ve entrika Antik Mısır, toprak ve güç için acımasız bir mücadele içinde yok oluyor. Geri Suikastçı Kardeşliği bir belirleyici an: Kökenleri gitmek gibi karanlık sırları ve unutulmuş efsaneler açıklayacak.

BİR ÜLKE KEŞFETMEK İÇİN
Yelken, Nil, piramitler sırlarını ortaya çıkarmak ya da bu devasa ve öngörülemeyen arazi keşfetmek gibi tehlikeli eski gruplar ve vahşi hayvanlara karşı savaşın.

OYUN YENİ BİR HİKAYE HER ZAMAN
Güçlü ve unutulmaz karakterler ile yollarımızın, en umutsuz serseriler doğan zengin yüksek-çoklu görevler ve sürükleyici bir hikaye içine girerler.

KUCAKLAMAK AKSİYON-RPG
Savaşmak için tamamen yeni bir yol yaşayın. Farklı özellikleri ve çeşitleri ile silah yağma ve onlarca kullanın. Derin ilerleme mekaniği keşfetmek ve benzersiz ve güçlü patronlar karşı yeteneklerinizi meydan.


https://www.youtube.com/watch?v=WQpD7_7cVjc


Assassin's Creed Kökenleri öncelikle bu, birçok insan için, döngü şu anda son üç yılda sıkışmış ısrar etmeye devam ediyor bir dizi torrent. dizisi sonucunda havaya uçtu gibi, Ubisoft'un cehennem kararlı duygusal biri, bazen 2 AC başlıkları yıllık – her sürüm bir sonucu olarak oldukça oyunun mekan değişikliği neredeyse hiçbir şey tamamlamak için izlenimini verdi ve franchise çekirdek doğru hafif düzenlemeler dünya aç, mekanik saklandığı bir deneyin sağlar ortaya çıktı.

Bu vanilya aralığı,-güzel oyunlar güzel değil, Assassin's Creed kökeni sel gibi tanıtıldı . çok tamamen Ubisoft en sıcak AC giriş Assassin's Creed Kökeni hakkında bir senaryo olduğunu düşünme için affetti olursun oyun başlatmak karavan görmüş olmalısınız.

Oyunun anlatı ayrıca geriye doğru bir hareket talep ve aralıklarla yerlerde oyunun sadece Suikastçı ve Tapınakçı giriş önce arsa bu 1.354 yuvarlak Thebes geleneksel şehir, Antik Mısır-yeni kahramanı Bayek patlatır kronikler

Atlama emin 2 Bölüm aktif seans korkunç bir başlangıç / 2, endişeler rekorumu yalnız hiperbolik hortlak vardı. demo bump haritalama cazip özellikler ilham verici, (muayene) görkemli bir şekilde belirli 4K dokular X özel Xbox One ile ilgili korku belirdi ve swish swish animasyon olsa. ancak şehir içinde kötü muamele, oyunda bu kalem için projektör içinde, erkek veya kız ortadan kaldırmak, ya da daha önce AC başlıklar olarak maddenin “yapı olsun bir gerçek” bağlılık olmuştu gurur hissettim.Assassin's Creed Kökeni torrent.

Bu özellikle etkilenen ben anında Kökenleri gerçekten genellikle serisi ile gerçekten değerli bir aksan olmak birincil Oran bir not içerir dikkatimi çeken E3 için oluşturulan “Arena” aşmak demo, yapıldı.

Muhtemelen üç rakip parti ile başlayan bakan, olumlu bir önceki oyunlarda yaptıkları kesin aynı Jean-Claude Van Damme dövüş kuralı ile sokarlar. ancak tek başına BENİ vurmak yerine, üç fabrikada aynı zamanda BANA rush için seçim yaptı. Chop-akıllı adamlar pirzolasi kaldırıldı, yeniden birlikte-bence ihtiyaç vardı.

Çok az ileri git, yoksa sadece zaptedilemez savunma kesmek ve düzenli atlattı benim hedeflediğim,eğer sadece bazı korunan mesafe uzaklaşıyorsun, önce şaşkın olmakla olsaydı o zaman belki ben her şeyi olanlar dokunurken doğru başarılı olmak için hazır olabilirim belli olmuştu.

Demo çok ilk patron, oldukça korkutucu arayan balta sorunu ile birlikte Tam zırh ile Arkadaş Arama inanılmaz bir Celt-karşı savaşırken daha fazla geliştirmek için geçerli muharebe derinliği ve oyunun yeni RPG-esque dişli ve Teknikleri birimlerine getirildi.

Assassin's Creed Kökeni vasıta kullanmak, geliştiriciler desteklenen ne normalden büyük miktar ek doğrudan bir komut ile sağlar, at ve yolculuk ile birlikte çok sayıda silah bir dizi sağlayan sofistike bir yağma yöntemi gerekebilir. demo içinde elemental eğdi çelik ve balta alternatifler bakmak sadece, ancak veren bu küçük Önlisans silah alternatifler olacak sonuç çok ancak büyük vitrin için yeterliydi mümkün olmuştu.Assassin's Creed Kökeni Torrent Şimdi ve Keyfini çıkarın!!!

Ne 2017 Assassin's Creed Kökenleri Yeni?

Büyük Açık Göster
Yeni Geliştirilmiş Grafik
Ultra Gerçekçilik
Yeni Karakterler
Hayvan Etkin İzcilik
Kartal Sürümünde Yeni Al
Seyahat Birçok Yöntem.
Oyun Bilgisi
Yorumlar