Car Mechanic Simulator 2018 İndir


Oyun Adı :Car Mechanic Simulator 2018
Oyunun Sürüm Adı :RELOADED
Oyunun Çıkış Tarihi :28 Temmuz 2017
Oyun Türü :Yarış,Simulasyon
Dosya Türü :İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu :9.23 GB
Oyun Dili :TÜRKÇE!
Rar Şifresi :www.uygunindir.com
Crack :İçinde Mevcuttur.
Oyun Puanı :İnceleme bulunmuyor

http://bc.vc/7Ugfkb6
Araba tamircisi olmak isterseniz doğru yerdesiniz. Oyunumuzu yukarıda bulunan linkten indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 2018 İndir

GİRİŞ

2018 (CMS) 2018 araba Mekanik Simülatörü oyuncular, boya, ayar, yenilemek, tamir etmek için fırsat verir Red DOT Games tarafından geliştirilen tüm yeni gerçek hayat simülatörü deneyim ve işlerini genişletmek. Bunun üzerine, benzersiz bir ahır bulur ve hurdalık modeli de deneyimi - 1000 gibi üzerinde+ parçaları ve 40+ araba daha vardır.

2017 Temmuz 28 Red DOT Games tarafından yayımlanan 2018 CMS, yaklaşık 15 £için Steam PC için şu anda kullanılabilir.
HİKAYE

Eğer (hikaye en az yani) duygu - 2018 CMS için bir oyun en az olduğu (inan bana bunu vermek için bakma, drama, tutku ve yetenekli senaryo - dolu hikaye zengin bir oyun arıyorsanız ve daha fazla araç tamir/yenileme dükkanı çalıştıran gerçek yaşam mücadelesi üzerinde duruldu.

Car Mechanic Simulator Torrent 2018

Şahsen, Red DOT Oyunları bir hikaye ekleyerek değil mantıklı bir karar olduğuna inanıyorum. Bir tee simülatörü tür uyuyor, ve oyuncu bir araba tamircisi olmak gibi ne bir fikir verir.

Oyunun mekaniği tarafı harika araba Mekanik Simülatörü 2018 İnceleme -

Kırmızı nokta olarak eğer zaman ve çaba içine koymak olmuştur eğer oyun hisseder gibi son derece 2018 CMS içinde detaylara dikkat etmiyor, olması gerektiğini dikkat etmek önemlidir. Örneğin, oyun bir ahır oldukça paslı ve ciddi onarıma ihtiyacı olan (nadir eski araba) bulmak ve oldukça güzel görünümlü bir otomobil tamirat mekanik bir satın olduğunu gösteren açılış sinematik bir demo girecek, ile başlar. Buna ek olarak, oyun için oyuncu getiren büyük bir öğretici vardır, ve yeni başlayanlar için harika - kullanma bazı parçaları makine/ve ne açıkça saptar.

Ama, genel bir hikaye açısından konuşacak fazla bir şey değil, ama oyun içinde detaylara çok etkileyici ve benden bir başparmak alır.

Car Mechanic Simulator indir 2018


Ne yazık ki, 2018 CMS, aşağı oyun üzerinde bir başparmak alır. Dürüst olmak gerekirse, oyun çok hatalı ve eğer bir başarı olacaksa, bunun optimizasyonu yüksek miktarda gerektirir. Altı acil çıkışından sonra yamaları oyun tespit değil, geliştiriciler görmek için endişe vericidir. Ama, oyun harika bir haber artık biraz daha iyi oynamaya başladı.

Car Mechanic Simulator hizli indir

Oyunun kendisi oynarken daha önce de belirtildiği gibi, Red DOT detaylara dikkat bir sürü koyun var, ve bu açıkça bellidir. 2018 CMS oyuncu için boya bir şans verir, melodi, çok güzel bir kar için arabayı satan nihai amacı arabalarını geliştirmek onarım ve bu böyle bir oyun için harika bir konsept ve tarz sığar.

HURDA SİMULATOR torrent indir

Kendi atölye var araba Mekanik Simülatörü 2018 İnceleme -
Şimdiye kadar harika bir oyun olan 2 Euro Kamyon Simülatörü, oynadığı, Avrupa nakliye işinizi inşa ederken etrafında şehirler, kırsal, doğa ve zevk kendinizi sürücü gibi yavaş hareket istediğini yapmak özgürlük duygusu verir, bunu sen de anlayacaksın. Ancak, 2018 CMS, bir simülatörü iyi bir oyun yapar bu özgürlük, yoksun. Gerçekten aşağı oyun genel oyun sağlar 2018 CMS bu deneyimi hissetmiyorum bir oyuncu olarak.

Car Mechanic Simulator torrent download

Yorumlar