Clash of Kings Hileli Apk indir

Boyut:205-mb
Sıkıştırma: Rar /Şifresiz
Tarama: Webroot. /Durum Temiz
Versiyon2.1.4v
Yapımcı:  Elex Wireless
 http://bc.vc/7Ugfkb6 

 Clash of Kings Hileli Apk indir

Rakip Krallık, savaş, fightarmies karşı savaş kale savunmak ve bu epik çok oyunculu online savaş oyunu gerçek timestrategy ile bir imparatorluk kurmak. Clashof Kings indirmek ve PVP medievalcombat eylem CoK fantastik dünya deneyimi.

Saldırı krallıklar, ordu againstfriends ve düşman çukurları çok oyunculu savaş oyunu yetenek ve conqueran İmparatorluğu yükseltmek için ejderhalar kullanın. Savaş eylemi keşfetmek için üç newcivilisations, Krallar Savaşı online oyunu tüm CoKkingdoms kontrolü için gerçek zamanlı savaş strateji oyun katılın hakim mücadele için yeni bir ordu ve yeni Popularityranking bir sistem ile ısınır.

İndirmek CoK – Top 5 Nedenleri:
1.Binlerce ofplayers dünya çapında karşı gerçek zamanlı MMO savaş eylemi ile CoK oynamak
2.Bu epik çok oyunculu onlinegame saldırı krallıklar, yükseltme ejderha ve ordu savunma, collectresources ve bir imparatorluk kurmak
3.Rakip kale veya saray saldırı ve CoK da fantasyworld gidin
4.Oyun taktik MMO gerçek zamanlı savaş strateji ve diğer lordlar ve liderler allianceswith yapı
5.Everexpanding CoK savaş imparatorluğun sizin Popülerlik sıralaması korumak için üç yeni civilisationsand mücadelede rakip krallıklar karşı savaş ve online oyun

Büyük PVPonline oyunda diğer oyuncuların binlerce ve ücret savaş. Krallığın kontrolü için savaş, bir ordu sizin kale yükseltme en güçlü, ani bir SİTE saldırıya bile dayanıklı,saray,ejderhalar ve ordu kışlası ile savunma andshore kurmak.

Krallık üzerinde kontrol güçlendirmek için,yourcastle bir düşman saldırıya karşı savunmak için destansı bir MMO savaş ekipmanları ve mücadele yükseltmek gerçek zamanlı strateji oyun. Ordu için kazanç kaynakları çiftlikleri ve hızar geliştirerek sarayın andupgrade. Diğer liderlerle Buildstrategic ittifaklar ve youradvantage için onları korumak.

Hediyeler geri getirmek için, sarayın üzerinde bir kuşatma önlemek için taktik MMORPGgameplay kullanın bir yolculuğa ejderha göndermek, savaş düşmanları Sarayı kaynaklarını Kings empire Clash en powerfullords biri haline andmanage.

Dragonborn, Viking ve Yamato andconquer tüm yeni şehirler, yeni Medeniyetler keşfetmek. Ownspecialties onların eski vadide mücadele ile yeni kahramanlar her thesebattle-test savaşçılar hiç multiplayer hayal dünyası genişleyen withinthe yoğun mücadele eylem için hazır.

Üst Kralların indirme Çatışma, savaş düşmanları thePopularity özelliği bu destansı savaşta MMOPVP bölge kontrol altına almak ve fatura!


Yorumlar