Construction Simulator Apk İndir

2014 inşaat Simülatörü ekran için bazı ağır ekipman getiriyor. Liebherr, MAN, ya da Hala inşaat ekipmanları kullanarak damperli kamyon çöp konteynerleri, yük toprak, teslim veya vakıf dökün. Büyük bir şantiye sorumlu sonuna kadar tamamlanmış işlere para, prestij ve daha büyük makineler getirmek.
Dokunmatik ekranda ekskavatör ve traktör sürmek
İnşaat Simülatörü 2014 oyuncular bina müteahhit rolünü üstlenirler. Para için tam bir küçük taşımacılık işleri ve Kazı çalışmalarına başlanır. Beton pompası, ekskavatör, silindir, ya da çimento karıştırıcı çeşitli araç ve tekerlekli yükleyiciler, kamyon vinç, çekme makineleri dahil olmak üzere Kazanılan para yatırım.
http://bc.vc/4ZAqU1p

Construction Simulator Apk İndir


Yeni makineler de onlara yeni görevler getirecek ve dolayısıyla daha fazla para. Buna ek olarak, oyuncu daha büyük görevleri tamamlayarak deneyim kazanır. Müteahhit bina olarak sona çırak olarak başlayan. Bir müteahhit olarak da bakım tamamlanmış inşaat alanları.

Eğer bir iş için coşku alınan veya kayıp varsa, bir işçi için çalışma iletebilirsiniz. Ancak, o zaman sadece tamamladınız kendine görev parçalar için ödenecektir. Bu kullanışlı ve pratik: uzun sürücüler kaydeder ve kolayca nakit için şantiyeye aracı teslim edebilirsiniz. Sitenin kendisi üzerine inşa moduna geçer ve makine kendini kontrol, kazıcı ya da bir Çöp kamyonu örneğin.

Kolay yeni başlayanlar başlamak için bir öğretici sağlar.

Katı denetim ve ilginç makineler
2014 İnşaat Simülatörü kullanılan araçlar dokunmatik ekranda düğmeleri ile kontrol edilir. Alternatif olarak, araç da sola veya sağa eğerek cihazınız tarafından kumanda edilebilir. Bu yöntemler her zaman iyi test işe yaramadı.İşaret veya yansıtıcı mesajlar genellikle aşılmaz engel olmak, ama aracın kendisi zarar vermezler. Eğer araç sıkışırsa, kullanışlı reset düğmesine tekrar yola oyuncu alır.

İnşaat Simülatörü 2014 yükleme süreleri de yavaş.

Ortalama grafik ve tutumlu kullan ses
Oyuncunun bakış açısı İnşaat 2014 Simülatörü katı standart ücret almaktadır. İnşaat araçları ve binalar ne kadar çirkin, ne özellikle çekici bakmak için tasarlanmıştır. 2014 İnşaat Simülatörü zayıf bir noktası tam dört kenardan oluşur ağaçlar.

Akustik, hobi site Yöneticisi Araçları etrafında sesler uğraşmak zorunda kalır. 2014 inşaat Simülatörü müzik veya radyo istasyonu bile yok.

Sağlam alt çizgi: beton temeller gibi
2014 inşaat Simülatörü güçlü bir beton Vakfı gibidir: temelde simülasyon iyi çalışıyor. Birçok araç farklı zorluklar sunuyor gerçekçi, çeşitli görevler ve inşaat ekipmanları bak. Dahası, yararlı, pratik işlevleri sıfırlama düğmesi veya araç teslim olarak.

Ancak, denetimler inşaat iş eğlenceli yağma. Eğer birkaç araba ile aşina değilseniz ve ev duvarları nasıl nadiren inşaat alanında olacak.

Yorumlar