DiRT 4 İndir
               Oyun 23 Ekim sürümüne güncellendi ve tüm yayınlanan DLC’leri içeriyor

http://bc.vc/7Ugfkb6

Not :DiRT 4 torrent indir oyanayabilmek için DX 12 yeterliliğine sahip Ekran Kartınızın olması gerekiyor.Ayrıca Bilgisayarınız 64 Bit İşletimi kullanmalı

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri
İşlemci: AMD FX Serisi / Intel Core i3 Serisi veya üzeri
Ram: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD / NVIDIA GT440 1 GB
Depolama: en az 50 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 4690  / AMD FX 8320
Ram: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 / AMD R9 390
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

DiRT 4 torrent indir

Geçen yıl, İNGİLTERE studio Sunacak nomex yarış benim Kir Miting ile çorap uçurdu. Neredeyse sadece yarış oyunları için sopa eğilimindedir ben gerçekten çok geçmişte-road ralli oyunları zevk vermedim henüz çünkü bu başarı daha da önemli oldu. Şimdi, Sunacak Paul Coleman ve ekibi, Toprak Ralli başarısı üzerine inşa, ama çok daha geniş bir kitleye ikna etmek gerektiğini, bizim için yeni bir oyun var. 4 Kir, 6 Haziran 4, Playstation itibaren kullanılabilir, Bir Xbox ve Buhar girin.

Fantastik simülasyon için Kir Ralli övdü, punishingly zor "olarak nitelendiren" haksız değil. Oyun aynı zamanda oldukça özel oldu, çok toparlayıcı disipline sokarken, küçük bir tekerlek ile iyi ölçmek için atılmış tekerlekli rallycross için. DiRT 4 torrent indir Kir Ralli de her zaman daha erişilebilir ve sadece ralli meşhur "bobble-şapkalı" hayranları ötesine yönelik olan DiRT serisinin bir gidiş.

-Nokta mitingler hala 4 Kir menüsünde, ormanların içinden geçen yollar bol Wales, Michigan, İspanya, İsveç tepeler üzerinde, ve Avustralya. Ama yarışta çok daha fazlası var, diğer arabalara karşı ABD ve Meksika çöllerinde kısa kir parça yarış nerede Landrush olaylar gibi. Rallycross geri yanı sıra, FIA Dünya Rallycross Şampiyonası ve beş rallycross parça resmi bir lisans ile tamamlamak. Ayrıca yeteneğini geliştirmek ve amaç stunts ve zorlukları tamamlamak için nerede "Aracı olarak adlandırılan gelişmiş araç kontrolü, ve nihayet bir bölüm," öğrenebilirsiniz DiRT 4 indir Washington eyaletinde (DirtFish Ralli Okulu), bir sürücü kursu var.

O kadar çok Toprak Rallisinde bizi etkiledi aynı Fizik oyunu temel. Ama Coleman'ın ekibi sadece yeni oyun için böyle şeyler kopyası yoktu. "Gelişmeler gördük kilit alanlarda aerodinamik bizim, bu model şasi geometrisi, lastik ve yüzey modelleme," Coleman Ars söyledi. Özellikle rallycross lastik çok gelişmiş, yakından (FIA Dünya Rallycross Şampiyonası'nda kullanılan lastik tedarik eden) Cooper Lastikleri ile çalışma için teşekkürler.DiRT 4 hizli indir "Bize crossply bir lastik kullanmak gibi son derece önemli olan mümkün olduğunca fazla veriyi verdiler, ve o çok farklı motorsporları çoğu diğer formları kullanılan radyal lastikler için davranır," Coleman açıkladı.


DiRT 4 torrent indir


Şu ana kadar oynadığın 4 kir: “havalı Scalextric parça”
Giriş bölümünde belirtildiği gibi, 4 Kir Kir Miting daha oyuncular çok daha geniş bir şeridi hitap etmek içindir. Sitede başka bir yerde, Kir Ralli ikisi de iken sim yarışçılar bazen çok sadık bir simülasyon ile çok zor bir oyun conflate nasıl ele, ve, takip daha fazla kitle itiraz gerektiğini Açısı için açıkça belliydi. Bu meslektaşım Mark Walton benim gibi insanların kulaklarına müzik gibi olacak.
Bu amaçla, iki farklı kullanım Modu: "Oyun" ve "Simülasyon alabilirsiniz." Ve bu içinde modu sürücü destekleri var ve sadece yardımlı fren kontrolü ve stabilite kontrolü çekiş değil, ama seçebilirsiniz yardımcı olur. Ve vites değişiklikleri tüm otomatik şekilde vites değiştirmek için sağ periferik varsayarsak H ile tamamen el seklinde tipi şanzıman ve debriyaj () çalıştırın.

DiRT 4 torrent indir


ayrıca hasar taşıyorlar zaman Kir 4 araçları genellikle sadece olaylardan sonra oldukça bak savaş yorgunu ve seviyorum. Dirtfish Ralli Okulu eğitim araba harika örnekler; öylece yuvarlandı çok bunlar gibi görünmüyorlar. Ceza ve günlük olarak pummeled, kirli cam ve yıpranmış lastikler, kir ile kaplanmış olan bu araba gibi görünüyorlar.

O zaman parlak olan ses. Sığır ızgaralar üzerinde patlayıcı  bir kadın olanDiRT 4 torrent indir geğirmek gibi geliyor ve sürekli çok tatlı bir fıstık boğuyor Şeytan yarısı gibi taşması egzoz. Bazen chase cam oynarım çok daha iyi egzoz çatırtı babalık duyuyorum, ama kabin içinde çok hoş oluyor. Gıcırdar ve clunks bir senfoni ve yüksek devirlerde karoser uğultu, ses tasarımı Kir 4 araçları için sınırları zorladı gerçek makine gibi hissettiren hayati bir rol oynar.


Değişen ağırlık geliştirilmiş, yüksek hızlarda aero tutuş hissi var.

DiRT 4 torrent indir fizik modu vardır – Simülasyon ve Oyun – Liderler ve çevrimiçi zorluklar ikisini ayırmak. Bir tekerlek ile tüm deneyim gerçek bir güreş yapar çünkü simülasyon tercihim. Değişen ağırlık geliştirilmiş, yüksek hızlarda aero tutuş hissi var. Eğer Kir Ralli acımasız kenar kaybetme 4 Kir hakkında endişeleniyorsan, üzülme.

Ama ayar Oyun fizik ve çeşitli asist ile çok daha hoş, çünkü sizin için çok fazla 4 Kir endişe yok. Oyun ayarı asist ile geliyor ama genel olarak açmak için ön ağırlık vermek gerek kesiyor ve bana biraz duyarlı hissediyorum buluyorum. Ama bu seçenek olması hiç özünde ciddi ralli sım sarsılan olmadan deneyimi için erişilebilirlik katmanları ekler.

Kariyer modu Kir Miting kadar büyük bir adım, çok, üzerinde para harcamak için takım tesisleri ve yükseltmeleri deneyime sahip etleme. İmkanları ve kaynakları yararlı belirlemek ne kadar etkili ve mühendisler ve diğer personel için olacak. Özellikle sponsorluk anlaşmaları üstünde kalıyor gelince işin içinde mikro biraz ama kuşkusuz ruhsuz Pislik Ralli büyük bir gelişme. Ayrıca bir çok şampiyonluk ve olabildiğince seri olarak girmek için araba kişiselleştirilmiş bir filo oluşturmak için önerilir. DiRT 4 torrent indir Tüm arabalar arasında ama üniforma editörü biraz daha fazla işlevsellik ile yapabilirdi bence tutarlı bir tema uygulamak kolay nasıl seviyorum; bu bir sürü haliyle sonuçta set ve mevcut profesyonel kıyafetleri ile süslenmiş arabaların yanında dizilmiş biraz amatör bak bu arabalar sonuçları önceden. Basit bir şey, logo yerleşimi daha iyi kontrol gibi muhtemelen yeterli olacaktır; (çizgiler gibi) daha fazla vinil unsurları güzel bir ödül olurdu.

Araba karışımı iyidir, toparlayıcı tüm önemli dönemlerine kapsayan. Biraz değil ama bazı kategoriler gerçekten doldurulur. Büyük retro bir sürü şey var, 80'ler ve oldukça iyi temsil'lar ile. 2000'li yıllarda hiç de kapalı değil; çağdaş Grup N/R4 dolap oldukça sade ve 2000CC sınıf bir tuhaf biraz, 2001 Subaru Impreza WRC 2001 Ford Focus WRC donatılacak ve WRC üreticilerin dünya şampiyonluğu 2007 Odağı kazanan karşı karşıya getiriyor.


Yorumlar