Fashion Girl Power Apk İndir

Fashion Girl Power Apk – Mod Hileli
Güncelleme tarihi: 11 kasım 2017

http://bc.vc/7Ugfkb6 Moda Kız Güç Oyunu!

Sanal bir şarkıcı şöhret peşinde, dansçı, spor ünlü ve model olarak çalışın! Şöhrete giden yol muhteşem çizmeler, yüksek son giysi tasarımcısı, şık aksesuarları, ve çekici saç gerektirir! Özel kış kıyafetleri ve dondurulmuş dondurma ile bir sonraki güzellik kar Kraliçesi olmak artık!

Çeşitli etkinlikler, şarkı, Bale dans ve tenis gibi becerilerinizi geliştirin! İyi performans ve ünlü durumuna mancınık olacak. Git ve yükselen ünlü bir yıldız ya da bir prenses olmak, bu yüzden diğer ünlüler ile takıl ve şehirdeki en iyi arkadaşlar ile tanışalım. Sen zengin bir yaşam tarzının bir fotoğraf çekmek için unutmak, ve Facebook ve Twitter'da paylaşın!

Glamour, lüks bir hayat stili sizin! Nihai süperstar olarak Diana, Grace, Elsa, Anna ve Elizabeth gibilerle arkadaş ve parlaklık!

Özellikler:
- Til dükkanı bırak! Mix ve 3D 400'ün üzerinde sıcak moda parçaları ve aksesuarları bir seçim maç!
- Flört, tarih, ve rüya sevgilinizden muhteşem hediyeler almak
- Kariyer seçin: şarkıcı, balet, ya da tenis oyuncusu.
- Ödül kazanmak için heyecan verici mini oyunlar oynayın!
- 100'den fazla görevleri tamamlamak için
- Haline bir model! Çeşitli dergi kapağı için poz
- Poz verin ve diğer ünlüler ile fotoğraf çekmek ya da sanal sevgilinin
- Sosyal çevreniz için KİMLİK numaralarını almak veya onlarla Facebook/Twitter/Google+ile bağlanarak arkadaşlarınızı ekleyin!

* App ücretsiz iken, lütfen kullanıcıların isteğine oyun deneyimlerini geliştirmek için satın alınabilir gerçek para için ödenen içeriğe içerir unutmayın unutmayınız.Google Play Store uygulaması ayarı sayfasından etkin olabilir parola koruması kullanarak bu uygulama içinde yapılan in-app alımları kontrol edebilir. **
Android resmi Römork için moda Kız GüçFashion Girl Power Apk İndir – Mod Hileli v1.1.1 

Yorumlar