Grand Theft Auto 5 indirOyun Adı :Grand Theft Auto5
Oyunun Sürüm Adı : V4 CRACK
Oyunun Çıkış Tarihi :14 Nisan 2015
Oyun Türü :Aksiyon,Macera oyunu
Dosya Türü :İSO sanal sürücü destegi
Dosya Boyutu :623 GB 1 part
Oyun Dili :İngilizce ve türkçe yaması mevcut
Rar Şifresi :www.uygunindir.com
Crack :İçinde var.
Oyun Puanı :9.2/ 10 Ortalaması


http://bc.vc/7Ugfkb6

Grand Theft Auto 5 Full indir

Farklı hikaye misyonları farklı şekillerde GTA V borsa etkiler. İlk önce hikayeyi devam etmek için gerekli olan Otel, Suikast görevi, olabildiğince uzun süre beklemek gerekir. Diğer suikast misyonlar tüm sonuna kadar kaydedilmesi gerekir.

İkinci olarak, farklı hisse senetleri hikaye olaylar için akıllıca para yatırım için nasıl tepki hakkında aşağıdaki bilgileri kullanın:

Lifeİnvader ya da Görkemli Richards yatırım olmamalıdır. Lifeİnvader değer Arkadaş İsteği sonra azalacak ve oyun daha sonra bir noktada Görkemli azalır Richards. Hiç orijinal değerlerini kazanması bu iki önemli konu vardır.

Vangelico değeri Küçük Türbülans sonra Mücevher Mağazası İş ve artış sonra azalma, yaklaşık %40 getiri için eğer düşük satın almak ve yüksek satmak.


FlyUS eğer düşük satın almak ve yüksek satmak değerinin %50 Yasal Sorun sonra azalma ve özgün değerine Erime sonra artış, %100 geri dönmek için.

Cluckin’ Bell Paleto Puan ve Grup Sachs değeri (İnce Versiyonu) Büyük sayıdan sonra azalır sonra değeri azalır. Bu iki, Kahinlik Sigorta (değer olarak Oyun sırasında azalma olmayan) Merryweather ile birlikte, son kararınıza göre yüksek getiri için artacaktır.

Bu kılavuzun geri kalanında sonu için Spoiler içerir. Eğer GTA V son seçim hakkında bilmiyorsanız okumaya devam etmeyin.Cluckin’ Bell eğer düşük satın almak ve yüksek satmak (seçim son Deathwish), yaklaşık %65'lik bir dönüş için Üçüncü Yol ile gidersen orijinal değeri artacaktır. Grup Sachs da orijinal değerini artırmak, 30% %35 dönmek için eğer düşük satın almak ve yüksek satmak. Kahinlik Sigorta değeri çift, 100% dönmek için.
Ancak, eğer Üçüncü bir Yolu seçersen, Merryweather değeri %50 oranında azalma ve asla orijinal değerine döner. Merryweather yatırım yaparak para kazanmak için, (Michael Öldürmek) Zaman Gel seçmelisiniz. Değeri yaklaşık 250% dönmek için artacaktır.Yorumlar