Grand Theft Auto San Andreas full indir

Oyun adı: Grand Theft Auto:
Tür: Aksiyon
Geliştirici: Rockstar Games
Yayıncı: Rockstar Games
Yayın Tarihi: 6 Haziran 2005

http://bc.vc/7Ugfkb6

                      Oyun 20 Ekim 2017 Tarihi güncellenmiş olup, linkler yenilenmiştir.
 GTA  San Andreas İndir

Şimdi, 90'lı yılların başından. Carl'ın eve gitmesi gerek. Annesi öldürüldü, ailesi ayrı düşmüş ve onun çocukluk arkadaşları bütün felakete doğru gidiyoruz.

Mahalle döndükten, yozlaşmış polisler bir çift cinayet için ona komplo. CJ San Andreas tüm devlet karşısında, ailesini kurtarmak ve sokakları kontrol altına almak için onu alır bir yolculuğa zorlanır.

Önceki Olaylar
Carl Johnson, ayrıca "CJ", kahramanı olarak bilinen, Grove Street, Ganton, Los santos'ta doğup büyümüş, annesi, kardeşleri Sean ("Tatlı") ve Brian ve kız kardeşi Kendl ile bir ev paylaşımı. Tatlı ve CJ çocuk gibi Grove Street Aileler çeteye, Tatlı sırada çete lideri olmak için onun yol çalışma. Grove Street Aileleri Los Santos güç kazandı, sokakların kontrolü için Ballas ve Vagos ile mücadele.


CJ dönüş
1992 yılında, Ballas lideri onların Aileleri deprieve ve topraklarını ele Tatlı suikast planlamıştı. Johnson Evi vurarak bir sürücü gerçekleştirmek için bir Kılıç kullandılar. Ancak, bunun yerine Tatlı, Ballas annesi Beverly öldürdü. Telefon Carl Beverly ölüm onu bilgilendirmek için tatlı ve Carl Los Santos'a cenaze için geri vermeyi kabul etti.

Carl havaalanına geldiğinde annesinin evine bir taksi alır. Ancak, yolda tutuklandı. Üç polis memuru tutuklama Carl C. R. A. S. H. polis birimi, polisin yozlaşmış bir takım Frank Tenpenny, Eddie Pulaski ve Jimmy Hernandez vardı. C. R. A. S. H. Memur Ralph Pendelbury öldürmekten Carl çerçeve niyetinde ve onu izlerken, Jefferson arabadan atmadan önce olacağını Carl uyar. Carl, annesinin evinin yolunu yapar, çete ve Tatlı arkadaşı önde gelen üyelerinin Büyük Duman ile buluşuyor. Cenazeye sürücü ve Sweet, Ryder, Kendl tanışın. Tatlı Carl dönüşü memnun, Carl "kaçtığını" iddia ediyor. Kendl Tatlı sinirlendi ve çekip gidecek. Aniden, Ballas bir girişim. Duman arabası yok () Ballas sürücüsü kaçtıktan sonra, geri Grove Sokak yarışı. Çete durumunu görmek, Carl kalmak ve kendi ayakları üzerinde çeteye yardım karar verir.
 
 Emmet silah satın alma, düşman çete etiketleri ilaçlama ve Ballas ülkesinde arabayla vur-kaçlar yaparak çete güçlendirmek için çalışmaya başlar. Bundan sonra, CJ, Cesar Vialpando, Vagos (Düşmanlar) Latin çete Varrios Los Aztecas en Kendl erkek arkadaşı ve lideri tanıtıldı. Kayalık bir başlangıca rağmen, hem erkek hem de sonunda iyi arkadaş ve müttefik olmak. Carl da Ryder ile çete silahları çalmak, Büyük Duman ile düşman çeteler saldırıyor, ve yaklaşan kariyerine rap ile OG Loc yardımcı olarak çalışır. Memur Tenpenny yeniden görünür, Carl biraz Ballas ve Ruslar arasında bir toplantı kesme bazı Vagos öldürüp evi ateşe verip, onları öldürmeden önce sipariş.

Carl çete Ballas bir saldırıya karşı koyabilmek ve Ganton devam kontrol, Carl bazı güven kazanmak için Tatlı lider yardımcı olur. Carl ve Tatlı başarıyla saldırı ve Glen Park, Ballas bölge almak. Mezarlıkta tüm Ballas bu OGs, Kane de dahil olmak üzere, lekeleyerek annesinin cinayetinin intikamını almak kazanırlar. Polis ve kaçış tarafından uzun bir kovalamaca sonra pusuya olsalar Carl Aileler için daha fazla toprak alır, düşmanlarını zayıflatmak ve aynı zamanda Tatlı, Smoke ve Ryder ile Ailelerin üç kümelerini birleştirmek için çalışır.

Carl saygı yükseltilir ve Tatlı Los Santos kontrolünü yeniden kazanmak için karar verir. Grove Street üyeleri bir ordu toplanır ve Mulholland Kavşağı altında Ballas ile bir çete Savaşı düzenlemektedir. Haritayı Carl gereken önemli bir şey var, çünkü aynı zamanda, Cesar telefonları Carl ve hızlı bir şekilde gelmesini bildirir. Carl Beverly Johnson öldüren sürücü tarafından kullanılan yeşil bir Sabre, aynı araba içeren bir garaj çıkarken Ryder, Big Smoke, C. R. A. S. H. ve bazı Ballas-şahit nerede Verdant Bluffs, Cesar karşılar. Tatlı bir tuzağa doğru ve hızlı bir şekilde otoparka kardeşini kurtarmak için Mulholland Kavşağı altında sürücüler buna tanık olduktan sonra, Carl anlar. O geldiğinde, Tatlı ağır yaralı, ama hala hayatta. Tatlı siparişleri bırakmak Carl, ama Carl reddediyor ve tüm kalan Ballas öldürür. Polis gelene ve her ikisi de Tatlı ve Carl tutuklama. Tatlı Carl Los Santos dışında C. R. A. S. H. tarafından alınan ve Whetstone Çam Angel alınırken hapishane Hastanesine gönderildi.

Whetstone, Flint County, Ve Kırmızı İl
C. R. A. S. H. Los Santos dönmek ve Tatlı Duman veya başka hapishanede bir zarar görecek öldürmeye Carl uyar. Ayrıca yetkililere yolsuzluk ortaya çıkarmak için tehdit eden bir muhbir öldürmesine var. Carl Kendl ile Los Santos bırakmak, Cesar ısrar ediyor, ve Angel Pine, taşrada küçük bir kasabada bir karavan ev onları kiralıyor. Aynı yarışta Wu Zi Mu, bir araba yarışı Çin San Fierro Triad lideri ve Catalina'nın yeni erkek arkadaşı Claude yendikten sonra, San Fierro Garaj için bir iyilik kazanır. Gerçek polis ot çiftlik öğrenirse rağmen Carl gelip parasını toplamak, bilgilendirme için arama. Carl ve Gerçeği esrar alanlarını ateşe verip, bir roketatar ile bir polis helikopteri yok, San Fierro carl's garaj esrar ile sürüş önce.Tierra Robada ve Kemik İl
Çatlak Fabrikasını yok ettikten sonra, Carl Carl Tierra Robada bulunan çiftliğine gelip sipariş vermeden önce Tatlı hakkında bilgi sahibi olduğunu iddia eden (bozuk bir sesle) bilinmeyen bir arayan bir çağrı alır. Carl arayan Toreno olarak kendini tanımlayan çiftliğin geldiğinde. Tatlı bir hapishane şehir dışında olduğunu Toreno Carl için ortaya, ama güvenli ve Jimmy Hernandez Frank Tenpenny ve cinayet için komplo Kuran Carl Eddie Pulaski, emriyle Ralph Pendlebury öldürdü. Toreno Carl Tatlı hapishaneden Carl yeteneğini ispatlamak zorundadır çıkacak söz ile ona çeşitli görevler, uçak ve helikopter uçmak için öğrenme dahil olmak üzere gerçekleştirmek.

Las Venturas

Yorumlar