NBA 2018 İndirOyun Adı :NBA 2K18
Oyunun Sürüm Adı :CODEX
Oyunun Çıkış Tarihi :14 Eylül 2017
Oyun Türü :Simulasyon,Spor
Dosya Türü :İSO [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu :55.3 GB [12 PART] / Tek Link
Oyun Dili :İngilizce
Rar Şifresi :http://www.uygunindir.com
Crack :İçinde var.
Oyun Puanı :İnceleme 9.4

http://bc.vc/7Ugfkb6
  2K18 NBA her oyuncu farklı şekillerde ele yapımında gerçekten etkileyici bir şey yaptı. Gerçek hayattaki oyuncu yeteneklerinin gidiyorlar ve bilgi ödüllendirilir önce salya sürücüler hakkında düşünmek zorunda. Jimmy Butler gibi adamlar Tyler Johnson gibi biriyle aynı çağrıları almaz ise gerektiği gibi faul çizgisinde yaşamak. Her oyuncunun güçlü oynarken genel olarak, gerçekten savunmayı okumaya ve tepki var. Sadece öyle değil, çünkü bir yığın içine sürücü ve yol gitmek için bekleyebilirsiniz.

NBA 2018 İndir
Oyuncular güçlü ve zayıf yönlerini oynamaya geliyor.

Oyuncular güçlü ve zayıf yönlerini oynayan tüm mahkeme üzerinde gelir. Boya korumaya gelince Enes Kanter suç olması harika bir oyuncu, ama tam bir sorumluluk. Kelly Olynyk gibi birinin merkezi yerden yere yayıldı, ama savunma Karl Anthony Towns ele almak mümkün olmasını beklemeyin. Kyrie Irving ve Isaiah Thomas hücumda inanılmaz derecede tehlikelidir, ama Patrick Beverley daha da bu superstars her zaman savunmada daha yararlıdır.


NBA 2K18 torrent indir
Yardım savunması gerçekten bu yıl personel dayanan çeşitlendirilmiş gibi bir şey bile nüanslı. Savunucuları üç nokta kara Ben Simmons ve köşede yalnız Josh Jackson gibi şüpheli atıcılar bırakın ve bunun yerine sürücüler hakkında yardım almak ve üç-nokta atışları yapmak ve üstleri örtülmeli kanıtlamak onlara cesaret verecektir. AI oyuncular hala bazen savunma sebepsiz yere adam kaybetme gibi şeyler ile mücadele olmasıdır. Buna ek olarak, giriş geçirir sonrası vücut yerleştirme bulmaktan zor bir zaman var, yanlış kalça oynuyor, yoksa gerçekten bir şey ifade etmiyor adam kendi vermiş bile.

NBA 2K18 indir


Ancak, AI takım ve hücum oyuncuları imza stilleri oyununa bu yıl çok daha iyi bir iş yapıyor. Devin Booker gibi adamlar ekran hemen savunma basınca hareket topu yakalamak için koş. Nikola Jokiç gibi eşsiz büyük erkekler benim tadı için yeterince özellikli değil, ama genel olarak takım daha önce olduğundan daha fazlasını gerçek hayattaki benzerleri gibi oynayın.NBA 2K18 torrent indirBelirtilmelidir ki, fast break ve ribaunt 2K NBA uzun birkaç iyileştirmeler süreli mekanik sorunları vardır. Hızlı keser artık sürekli aşağı kovaladı ve arkasından belli ki smaç bitmeli bu oyunun engellenmesi olduğunu bu yıl daha da iyiye gitti. Savunucuları sadece uzay saçma bir kısmını oluşturuyor ve oraya doğru zaman alabilir. Bu söyleniyor, oyuncular hala şerit çalıştırın ya da onların yeterince sonu boşluk bırakma. Gerçekten daha iyi aralıklar ve yan yana sağlamak için üç daha fazla nokta-nokta-çizgi bulma olmaları, yedi veya sekiz oyuncu Ara boya sona görmek çok yaygındır. Ribaunt bu yıl bazı fantastik gevşek topu animasyonlar ve ipucu ribaund ile çeşitlendirilmiş oldu. Hala bir bekçi üç diğer oyuncular etrafında bir ribaund almak için nasıl oldu anlamıyorum bazı durumlar vardır, ama çok daha önce belirtildiği imza stili gibi, Andre Drummond gibi oyuncular camına gerçek tehditler var. Tüm bu yerine birlikte hiç kafa kafaya oyunlar için online oyun-geçirdiğim en iyi zaman geçiriyorum demek. Genellikle AI karşı daha fazla online NBA 2K oynuyorum, ve bu yönüyle tüm bu gelişmeler gerçekten benim için dizi yeni bir soluk verdi görmek.

NBA 2K18 hizli indirBeyond bu gelişmelerin en büyük faydası var. Favori yeni Beyond benim ek paketleri beş rastgele oyuncular seçmek için aşağı takım kolaylaştırır, ve sonra diğer kullanıcılara karşı grubun kullandığı Paketi ve play-off. Çok net bir şekilde belli bir tarzı oynayacak bir takım kurmak isteyen görme rakipler, ve sonra sadece iyi oyuncuları kim seçti Diğerleri uygun olursa olsun olabilirler. Subs veya herhangi bir diğer ekstra öğeleri hakkında – ve sonra sıkılırsan git ve bir daha taslak endişe olmasa ayarlamak ve strateji var.


Yorumlar