Outlast FULL TORRENT İNDİR


  BOYUT 3.49 GB

  ÇIKIŞ TARİHİ 04.09.2013

  UYUMLULUK: 64 bit işletim sistemi gerektirmektedir.


 


:pcoyunhakkinda: 

Outlast FULL TORRENT İNDİR


 Colorado uzak dağlarında, dehşet Mount Massive Asylum içeride bekle. Uluslarötesi Murkoff şirketinin “araştırma ve sadaka” Şubesi tarafından açılan akıl hastalarının uzun terk edilmiş bir ev, son zamanlarda yeniden, tam bir gizlilik içinde bugüne kadar faaliyet göstermektedir. İçeriden bir kaynaktan bir ihbarı değerlendiren bağımsız gazeteci Miles Upshur tesis giriyor ve tamamen başka bilim ve din, doğa ve bir şey olmak korkutucu bir çizgide ilerler keşfeder. Bir kez içinde, kaçmak için tek umudu Mount Massive kalbinde korkunç gerçeği yatıyor.
2 Dayanmak 2017'ye ertelendi bu yana, geliştirici Kırmızı Varil, bu yıl çıkar zaman nispeten anne olmuştur. Korku devamı 25 Nisan 2017 tarihinde PC, PS4, Bir Xbox ve serbest olacağını onayı ile birlikte yukarıda, resmi bir Tweet bu sessizlik bugün sona erdi.


Outlast FULL TORRENT İNDİR


Twitter hesabından kısa bir korku rağmen, 2 Dayanmak hem dijital hem de fiziksel olarak bu platformlar üçü de geçerli olacak.

Kırmızı Varil de aynı anda Dayanmak: Trinity adında PS4, Bir Xbox ve yayınlayacak Dayanmak, Dayanmak: İhbarcı 2 Dayanmak ve bir koleksiyon duyurdu. Bu yüzden, eğer ilk iki oyun yetişmek için ihtiyacınız varsa, bu kesinlikle endişe yok.

Outlast FULL hizli İNDİR

Bir fiyat Dayanmak 2 için henüz ilan edilmemiştir. 2 Dayanmak çok makul 40 $aralığında bitebileceğini serbest zaman 2 Dayanmak $20 haber daha kısa sonsuza kadar bağlı olan ilk oyun, varsayarak daha fazlası var. Bu daha ucuz bir alternatif daha önce bu yıl Dayanmak 2 baş rekabet olarak tespit ettiğimiz 7 Resident Evil oynamadım insanlar için yapar.

ÇÜNKÜ PALALAR İLE İKİ ÇIPLAK ADAMLAR TARAFINDAN KOVALANMAKTAN HOŞLANIYOR.

Korku video oyunu değiştirmek için garip bir duygu. En iyi ajanlar oyuncu batırmak doğru ortamı ve doğru oyun kurma gerektirir. Daldırma her tür oyun için konuşuyoruz, ama korku türü için mutlak bir gereklilik. Aksi takdirde, Büyük Tiyatro vuran kalitesiz korku filmlerinin çoğu gibi, ben de inceleme altında alamet değil bu, saçma bir komplo ile karşı karşıya kalırsınız. DAYANMAK çok daha başarılı olduğunu daldırma çizgi apışıp kalmak için yönetir, ama değil, tamamen tecrübe terk ediyorsun.

Outlast TEK LİNK İNDİR


Girin Miles Upshur, Mount Massive akıl hastanesinde sakıncalı uygulamaları hakkında isimsiz bir ihbar alan bir araştırmacı gazeteci. Bir zamanlar hükümet tarafından kapatıldı, son yıllarda bir organizasyon, Murkoff sözde hayırsever çabaları sayesinde tekrar açıldı. Mil sadece bir kamera, o mezar tehlikenin farkında olan silahlı sığınma gezinme bulur. Gerçekten bir sorun ilk işareti de açık olmalı.

Kamera mucizevi bir şekilde bir anda Miles'ın not defterine notlar ekleyen DAYANMAK, içinde gerçekleşen olayları kaydetmek için kullanılır. Oyun Mil eğer video kamera kullanarak değilse, ve onu tutarken aşkın bir platform olduğunu verilen notlar almaz hatırlatmak için hızlı, geliştiriciler Kırmızı Varil çalar aç / kapat elini ya da neden herhangi bir merak. Kolayca varsayılan, çok Paranormal Aktivite hile gibi gelebilir.

Outlast Torrent İNDİR


Baş üzerinde kamera tarzı tam bir gece görüş modu ile geliyor. Mount Massive Asylum Kilometre gezinmek için kötü aydınlatılmış koridorlar ve odalar var, ve yüzünün önünde kamera olmadan neredeyse imkansızdır. Kayıt (video oyunları) pille değil ise, gece görüş ölçülü yapar.

Pil bitiyor cidden endişelendim kez bir avuç, ama asla neyse ki yaptım. Karanlıkta onları yerine geri kamerayı kaldırdım zaman orada ne olacağını bilmemek ise hala karanlıkta düşük pil sinyal sesinden duyma gerilim otantik endişe verici, ve nefesimi tuttum. İsteğe bağlı odalar ve koridorlar denetleme hakkında daha az çalışkan oyuncular daha korkunç deneyimleri olabilir.


Yorumlar