Pes 2018 torrent İndir

Format : ıso
Platform : PC
Dil : İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Arapça, Hollandaca, Yunanca, Korece, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İsveççe, Geleneksel Çince, Türkçe, Japonca
Dosya boyutu : 4 x 4.7 GB 2.1 + GB

http://bc.vc/7Ugfkb6PES 2017 Deneme Sürümü şu anda hibe sınırlı oyun modları ile oyun daha düşük bir sürüm için oyuncular erişim indirmek için kullanılabilir. Çevrimdışı gösteri maçları gibi Beceri geliştirme hem de kilidi, ama daha da şaşırtıcı olan bir başka online oyuncular karşı karşıya getiren PES Ligi modu.

PES Ligi modu oyuncular Resmi PES Ligde doğrudan böyle bir mod maçlar ile rekabet etmek mümkün olacak ve kullanıcılar için her zamankinden daha kolay rekabet erişimi sağlayacak PES tarihinde ilk kez"," Çekici yazdı.
PES Ligi aşağıdaki lisanslı takımlar oynamak için kullanılabilir.

Pes 2018 FULL İndir


Barcelona
Arsenal
Atlético Madrid
Boca Juniors
River Plate
Corinthians
Flamengo
Almanya
Fransa
Deneme Sürümü kalıcı olarak PES 2010 FIFA alternatif denemek isteyenler için kullanılabilir.

Cazip oyuncular tam oyun satın ek olarak, deneme de herkes kaydetmek için PES Ligi, oyunun resmi daha pek çok eğlenceli rekabeti teşvik etmektedir. Yeni sezonu Aralık ayında başlar ve burada yarışmak için kayıt olabilirsiniz.

Rakibi, 17 FIFA lisansı cesaret olmadan başarılı olan 2017 çatlama spor bir oyun PES. İncelememiz oyun 4.5 yıldız verdi, "kazanan bir gol demek."

Yorumlar