Plants VS Zombies Full indir


Oyun Adı :Plants VS Zombies Game Of The Year Edition (yılın oyunu)
Oyunun Sürüm Adı :CPY
Oyunun Çıkış Tarihi :11 Nisan 2017 (30 Mayıs 2012) ilk
Oyun Türü :Aksiyon,Strateji, zeka
Dosya Türü :BIN () [Sanal sürücülü oyunları açmak için Tıklayınız]
Dosya Boyutu :181 MB
Oyun Dili :İngilizce ve türkçe
Rar Şifresi :www.uygunindir.com
Crack :İçinde var.
Oyun Puanı :8.4/ 10
http://cdn.download.ir/?b=dlir-software&f=Adobe.Muse.CC.2018.v2018.0.0.685.x64.www.download.ir.rar


Plants VS Zombies Full Torrent

Plants VS Zombies Full Torrent Hikayesi


1975 yılında, haber ünlü bir bilim adamı gizemli bir şekilde vefat eden çeşitli yerlerde yayıldı. Bu rapor insanların nasıl yapılır biyolojik sürecine karşı olan en büyük eseri tamamladıktan olduğunu güncelleştirilmiş vardı aslında dinlemeye değer bu haberi yaptı, ne oldu. İlk zombi yaptı. Birçok kişi haber geldi ve herkes onun ölüm teorileri yaptığından beri onu görmemişti ama en çok kaza olmuş olmalı ki. O buluşları ölümcül zaten.

İlk zombi bir hata oluştu ve yürüyen bir sümük gibi görünüyordu. Kesin bir şekli vardı ve onu tekrarlayacak gibi bakteri topluluğu gibi çalıştı ve belirli bir hedefi vardı. Bilim adamı geçti her şey kötüye doğru ölçütlerine değil oluşturma ortadan kaldırmak zorunda kaldı.Zombi yeni bir öğe eklemek için karar verdi. Çevresinden, nihai ölüm makinesi ile gelmek ve geri dönüşümlü malzemeler yükseltti. Çok düşündü! Yanlışlıkla Yardımcısı bilim adamı arkasından çıkıyordu bir losyon için tester olmak ne demek olduğu zararsız liquefier etiketli olan asit kullandıktan sonra ölen ölü Yardımcısı zombi kullanarak bir ceset yaptı. Beyin çıkardı ve açlık denilen beynin bir parçası kesilmiş ve bilgi isteği ile birleşti. Karışık bir varlık yarattı. Açlık dışında başka yüklü içgüdüsü vardı doğa henüz aptal bilgi için bir susuzluk ile. Zombi onun test etti ve zombi bilim adamları, köpeklerin havlaması son torba geçmiş camına asılmış, yerde keskin kırdı camdan bile yaşadılar ama hala zombi her kapıda tuttukları arabaları çünkü defeatable olduğunu beyinler için büyük bir açlık vardı.Yarattığı zombi kendi beynim yokmuş ve kendi düşün yardım edecek bir zekası vardı. Arzu beyni,ham insan beyni oldu. Ne yazık ki zombi için bir araba tetikledi ve parçaları, aklına ilk doğranmış. İğrenç kokuşmuş insan yiyen zombiler arabaları olurdu kasaba ve savunma etrafında dolanıyorlardı haber yayıldı.

Plants VS Zombies full indirÇılgın bilim adamı ise onun yaratılış yapmak için 60 zombi gibi ve bir ev için onları test etti ama zombi hiç aç olmadığını yaptı daha fazla zombi bile yarattıysa o işe yarayabileceğini düşündüm. Bilim adamı kadar beslendi ve iyi bir şey yani bayrak zombi yaratmış olmasına izlemekten sıkıldım. Bayrak zombi aç ya da değil, bu yüzden beyin yeterli olmadığını, tüm bu zombi mücadele çekecek olan beyinleri bayrağı olan zombi olduğunu da unutmayınız.

1975 yılında izledim onun gibi bir şey tüm arabaları sadece onları neyse gittim çünkü hepsi sıkıcı görünüyordu oldu.Bilim adamı kaybetmekten çok yorulmuştu ve zombiler aynı grup oluşturdu.

Kafasına metal bir kova ile kova kafa zombi, zombi

Kafasında bir yol koni koni kafa zombi, zombi

Ve düzenli bir zombi olacak orada sonunda ile bayrak zombi

Plants VS Zombies full indir


Herkes sonunda düzenli bir zombi koyarak ne yaptığını bilim adamı biliyordu.

Ordu geldi ve arabaları zombiler yok olduğunda, daha fazla zombi ikinci doktor Zomboss tarafından yapıldı.Sahipleri, insanın başarısız ve tüm beynini yemiş yaptı hala bir plandı.

Normal zombiler daha akıllı olsun-bellek-makineli tüfek şamar başında doktor yavaş yavaş aklını kullanarak kurtulmalarını başladı-onlar çok zeki zihinleri doldurmaya başladı. Normal zombi bir kaç onları daha güçlü zombiler geri kalanından yapılan sahiplerinden ekran kapıları çalmaya başladı

Dr. Zomboss izlerken bütün bir yıl beynini yiyor ve her zaman kazanır


Yorumlar