Pes 18 Hileli APK indir

Pro Evolution Soccer 2018 v3.0.0 FULL Hileli APK her gün indirme rekoru kırıyor. Sadece mobil değil bütün platformlarda oldukça popüler olan Pes 18, futbol severlerin kaçırmaması gereken oyunlar arasında yer alıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton


etiketler:

pes 18 hileli apk indir, pes 2018 hileli apk indir, pes mobil indir, pes soccer indir, pes18 apk indir, pes18 hileli apk indir,

Cristiano Ronaldo, Manchester United ve Real Madrid için oynarken rekoruna sahip olan profesyonel bir futbolcu.
Cristiano Ronaldo Kimdir?

5 Şubat 1985 doğumlu Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Manchester United ile Portekizli futbolcu. 2003 — sadece 16 yaşındayken Manchester onu imzalamak için bir kayıt ücreti onun yaşında bir oyuncu için 12 milyon £14 milyon ($dolar) ödedi. 2004 FA Kupası finali, Ronaldo Manchester ilk üç gol attı ve şampiyonluk yakalanmasına yardımcı oldu. 2008 yılında, gol için franchise rekoru kırdı. 2009 yılında, Real Madrid yaptığı hizmetler için bir kayıt 131 milyon dolar ödedi.

Pes 18 Hileli indir


2017 Mart, kendini öğretti heykeltıraş Emanuel Santos Madeira, Portekiz Ronaldo'nun memleketinde havaalanında Hristiyan Ronaldo bronz bir büstü açıkladı. Heykeli futbolcu için bir şeyin belli olmaması için alay konusu oldu, ama Santos çalışmaları savundu. Santos “sonuç ne düşündüğünü [Ronaldo] sordum ve hoşuna gittiğini söyledi,” dedi. “Sadece değiştirilmesi güldüğünde yüzüne belli bir ifade vermek bazı kırışıklıkları istedi. Eski görünüyor dedi ve biraz daha yumuşak ve daha neşeli hale getirmek için güçsüz olmasını istedi.”

Hristiyan Ronaldo 16 yaşındayken 2001 yılında, Manchester United onun yaşında bir oyuncu için ona bir kayıt ücreti imzalamak için ödenen 12 milyon TL. Ronaldo Manchester karşı Portekiz ile büyüleyici bir performans ile başları döndü, ayak hakimiyeti ve usta beceri ile muhalifleri dahi wowing vardı. Amerika Birleşik oyuncular bir dizi denemek ve ekibi kısa sürede yapmış olan genç oyuncu, oturum yöneticisi onların istediği gibi bir izlenim bıraktı.

Ronaldo futbol dünyasının hayal kırıklığına uğratmadı. 2004 FA Kupası finali erken söz gösterdi, takım ilk üç gol ve şampiyonluk yakalayarak onlara yardım. 2007 yılında, Ronaldo, beş yıllık imzalanan sözleşme 31 milyon TL. Bir yıl sonra, aynı tarihte kulübün en iyi sezonlarından birini koy o zaman daha yüksek maaş onun haklı Ronaldo (42) gol için franchise rekoru kırdı ve 2008 Yılın FIFA Dünya Oyuncu onur kendine kazanç. Tüm Ronaldo'ya üç premier lig şampiyonluğu için Manchester United yönlendirmek yardımcı oldu.Yorumlar