thor 3 ragnarok altyazılı indir

Güncelleme tarihi: 01 Aralık 2017

Yönetmen: Taika Waititi
Yazar: Eric Pearson, Craig Kyle
Başrol: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett
http://bc.vc/7Ugfkb6thor 3 ragnarok altyazılı tek link 2011-Thor, sinemasever kibirli bir prens Thunder kahramanca Tanrı olma yolunda adımlar atması, kudretli çekiç Mjolnir kaynaklanan gücünü büyük ölçüde tanık oldu. Bununla beraber, Thor büyük mesafeler sıçrama, neredeyse ona Uçma yeteneği verilmesi. Kare başlı çekiç kendi başına uçması, atılan ya da çağrıldığında onun kullanıcı dönen, ama sadece layık gördüğü “biri tarafından kullanılabilir.” Marvel Sinematik Evrende ima Marvel Comics göre ölen bir yıldızdan sahte olduğunu mistik bir obje.

Thor Dünyaya döndü ve geçen yaz Avengers katıldığında, onu savaş çekiç olmadan gördük, yumruklarıyla Hulk dövüşmesine izin veren süper güç ve dayanıklılığa sahip. Thor: Karanlık Dünya için, güçlerini yine alemlerin Asgard, Yeryüzü ve diğerlerini korumak için bir kahramanın Yolu üzerinde geliştirilmiştir. Ancak henüz tanıtılan daha büyük bir tehdit ile, eğer Thor'un yıldızı Chris Hemsworth Thor 3 hakkında doğru olup olmadığını test etmek için bu güçleri koymak zorunda kalacak.

Henüz Avengers için senaryoyu okumadı: Ultron Çağı, ama Thor 3 nereye fikirleri var Thor: Karanlık Dünya basın gösterimi de kendi Kofi kanun Kaçağı ile konuşan, Chris Hemsworth geçen hafta söyledi.

“Bu konuda iyi olanı her zaman, Yenilmezler ile, biz tür zor olduğu takımın geri kalanı sanki çatışma var her zaman onları ayırmak için yaptı bence. Thor çaresine bak çeşit ve kendisini meşgul eden başka bir evrende ya da evrenin ve sevdim. Gün sonunda çizgi roman sıralamada, Armageddon yönü muhtemelen tüm gidecektir yönü olduğunu düşünüyorum. Her şeyin sonu gibi ve açıkçası gitmek için ilginç bir yol olduğunu düşündüm çizgi roman okurken hiç bir komut ya da bir şey var.”

Yorumlar