Clash Royale hileli APK

Boyut:81.3-mb
Sıkıştırma: .Rar /Şifresiz
Tarama: Webroot üzerinden/Durum Temiz
Versiyon:2.5.1

Kırık linkleri yorum olarak yazınız.

Clash Royale Hileli APK İNDİR

O ev adı eski bir İngilizce kelime Hôm, hangi onun datif form bir tepe outcropp veya yükseklikte bir yer tarif kaynaklanır. Hume Kalesi durumu kolayca bu köken ve yüzyıllar boyunca çeşitli şekillerde dizilmiş olduğunu açıklar, son sekiz yüzyıl içinde belgelerde görünen kadar 8 çeşitli yazılarda. Her zaman telaffuz edilen Hume, baroni, kale ve köy 18. yüzyılın sonuna kadar ev imlasyonunu korudu.; yüzyıllar boyunca birçok aile, sınırlardan uzakta yaşayanlar için telaffuz karmaşasını önlemek için Hume sürümüne geçtiler, Diğerleri ev imlalarını muhafaza ederken.Hume Castle hangi ev/Hume klan adını alır konumu ve bir tepe üzerinde yer almaktadır 750 deniz seviyesinden metre, Gordon ve kelso arasında, yanında ve altında Hume küçük bir köy ile.Bu yüzyıllardır, tartışmasız sınırların doğu kesiminde, genellikle merse denilen en büyük savunma alanı, İskoç sınırlarının en iyi olarak tanımlanan görüşlerini ile böyle bir komuta pozisyon yerleştirilir, güneydeki şeviotlarla Tweed Vadisi'ne süpürme, Batı ve Kuzey lammermuirs için eildon tepeleri geçmişte.Onun tarihi, bu nedenle, hem İskoçya ve İngilizce tarihinin bir çapraz bölümüdür. Hiçbir muzaffer ordu, düşman tarafından bu kadar stratejik bir pozisyonun yeniden ele geçirilmesini göze alamadı ve bu nedenle sık sık yakıldı ya da yok edildi.


Clash Royale Hileli APK İNDİR


Hume toprakları, ya da ev, ilk olarak Ada'ya çeyizci olarak verildi.1214'de dunbar'lı Patrick Earl, ilk kocası William de Courtney ile Evlendiğinde. 1217'de öldü ve iki yıl sonra Theobald de Lascelles ile evlendi. Bu talihsiz Bayan 1225'te ikinci kez dul oldu. Daha sonra kuzeni William ile evlendi, Greenlaw Patrick oğlu. Onun sağında, evin adını kabul etti. Ev/Hume ailesinin inişi ondan izlenir.

Kaya doğal bir dışa doğru üzerine inşa edilmiş, kale dikdörtgen bir avlu planı inşa edilmiştir; yaylalarda görülen ortak bir yapılandırma ama oldukça orta ve Güney İskoçya için alışılmadık. Hume Kalesi'nde oturan üst düzey lordlar ... ... sınırın İskoç tarafına polislik yaparak ... ... Doğu Yürüyüşlerinin Koğuşları oldular. Nesiller boyunca kale alternatif olarak İngilizlerin ve İskoçların elindeydi. Kral James II İngilizler tarafından tutulan 1460 yılında Roxburg Kalesi'ni yok etmeye çalışırken Hume Kalesi'ni üs olarak kullanıyordu. Flanders ithal topları kullanıyordu. 3 Ağustos'ta,” aslan " olarak bilinen bu toplardan biri ... ... Kralı patlattı ve öldürdü.

Yorumlar