Wifi Şifre Bulucu

Wifi Lite şifre kırıcı, sayesinde hem kırılmış databaseyi kontrol edebilir, hemde istediğiniz şifreleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

program GÖRÜNTÜLER

Program tanıtım videosuİNDİRME LİNKLERİ


apk indir buton

Program etiketler

wifi sifre kirici, wifi sifre kulmak, wifi sifre kirmak, wifi sifre deneme, wifi sifre bulma programi, wifi kirici, wifi deneme, wifi sifre bulmak,

Muhtemelen keşfedilmemiş bir dünyayı düşünemezsiniz. Çoğu için, mobil cihazlar kelimenin tam anlamıyla kollarının bir uzantısı vardır. İletişim, pop kültürü, iş dünyası, haberler ve kişisel sosyal yaşamların tamamen birbirine karıştığı ve tamamen birbirine karıştığı 7.1 milyar insan ve 7,2 milyar mobil cihaza nasıl ulaştık?
Wi-Fi tarihi gerçekten modern iletişimin tarihidir. Aşağıda açıkça olmasa da, bazı vardır, modern Wi-Fi bize yol vurgulamaktadır.

1896. Dünya nüfusu 1.6 milyar insan. At&T'DE yaklaşık 500,000 Telefon var. Guglielmo Marconi, geleceğin tüm radyo teknolojisinin temelini oluşturan ilk telsiz telgraf sistemini geliştirmektedir.

1947. Dünya nüfusu 2.6 milyar. Çoğu ev henüz televizyon yok, ama ~ 3.9 milyon insanların ilk kitle seyirci ilk televizyon dünya serisi izlemek için taverns içine. Bilgisayarların ve iletişimin birleşmesi transistörün icadı ile doğar. Bell Labaratuvarı bilim adamları John Bardeen, Walter Brattain ve William Shockey 1956 Nobel ödülünü bu epik buluş için kazandı.

1962. 10 Amerikan hanedanından 9'u artık bir TV – 52 milyon seti var. Telstar, ilk iletişim uydusu yörüngeye fırladı.

1969. 125 milyondan fazla insan Apollo izlemek için tune 11 Ay inişi-siyah ve beyaz çoğunlukla. Arpanet, internetin ilk çalışılabilir prototipi, başlatıldı. Birden fazla bilgisayarın tek bir ağda iletişim kurmasına izin vermek için paket anahtarlama kullanır.

1985: 340,000'den fazla Amerikan vatandaşı cep telefonu taşıyor. FCC devlet lisansı olmadan kullanılmak üzere 3 " çöp bantları “yayımlar: 900MHz, 2.4 GHz ve 5.8 GHz, radyofrequencies sonra mikrodalga fırınlar gibi olmayan iletişim amaçlı tahsis. IEEE (Institute of Electrical and Electronics engineers) ve WECA(kablosuz Ethernet Uyumluluk Birliği) kısa bir süre sonra oluşur. 802.11 (Max 2 Mbps) adı verilen kablosuz yerel ağ (WLAN) uygulaması için bir dizi ortam erişim denetimi (Mac) ve fiziksel katman (PHY) özellikleri geliştirilmiştir..

1990. Dünya çapında 12.5 milyon cep telefonu abonesi. Bilgisayar bilimci Tim Berners-Lee, Robert Cailliau'nun yardımıyla, bir bilgisayar ve sunucu arasındaki ilk başarılı iletişimi tamamlar, World Wide Web'in gelişiminde kritik bir adımdır.

Yorumlar