Dream League Soccer 2018 hileli APK indir ANA OYUN + TÜM DLC PAKETLERİ + TÜRKÇE YAMA

http://bc.vc/7Ugfkb6

Dream League Soccer 2018 hilesi


Almas Ring dışında, Gargano almas dışında bir intihar dalış vurmak için enerji topladı. Ancak, alma yüzük reentered zaman, Vega gargano üzerine bir kasırga idam, ring dışında çelik halka adımları onu gönderme.
Uzun bir savaşın sonu gibi görünen Almas, HAMMERLOCK Ddt'yi başarıyla Gargano'ya çivileyerek aktif hale getirdi ... ... ama bir şekilde üç sayıdan hemen önce dışarı attı. Ama o anda larae kocasının yardımına geldi ve vega'yı kalabalıktan ve arka taraftan savaştı.
Larae'nin çabaları yeterli değildi, ama Almas, halka apron alanında Gargano ve sağ halka post içine çalışan bir diz grev teslim etmek için onun enerji son gerekiyordu olarak, onun gözünde uzak bir bakış ile gargano bırakarak. Almas, galibiyet için draping hammerlock DDT ile takip etti.
Almas' NXT Şampiyonası saltanatı şimdiye kadar olduğu gibi, bu çaba inkar edilemez bir an olarak almas kariyerinde vardı ve neredeyse negatifler tüm telafi. Yorucu bir yolculuktu ... ... ama iki süper yıldızın kalbini ve kararlılığını gösteren ... ... inanılmaz derecede inanılmaz bir savaştı. Aşırı kuralları nasıl izleyebileceklerini merak edenler hiç şüphesiz geride kaldı.
Sanki kalp kırıklığı yetmedi, maçtan sonra Philadelphia takımı ... ... Gargano'ya "Johnny güreş" şarkılarıyla dolu ... ... ayakta alkışladı.lerae ile birlikte rampadan çıktılar. O kalabalığın kabul döndü, Ciampa sonunda kendi crutches biriyle gargano Çivilemek için çerçeve içine şarj, onun görünümünü yaptı. Larae kocasını korumaya çalışırken ... ... Gargano'nun yaralarına tuz ekliyor.
Aylar süren rehabilitasyondan sonra ... ... savaşlarını rafa kaldırdıktan sonra ... ... bu, NXT tarihinin en kişisel rekabeti ... ... ve NXT devralmasına uygun bir merkez ... ... new orleans'ın başlangıcı oldu.

Yorumlar