facebook beyeni hilesi

Facebook beyeni hilesi, bütün güncellemelere rağmen, halen çalışıyor. Son güncellemelerden sonra beyeniler biraz yavaş gelebiliyor ama sorunsuz olarak bütün beyenileri alabiliyorsunuz. Ücretsiz sürüm 1000 beyeniye kadar destekliyor, fazlası için premium hesap almanız gerekiyor.

programdan GÖRÜNTÜLER

 

program videoindirme linklerimiz

apk indir buton

oyun etiketlerimizfacebook bot indir

 Patronunun, çalışmanız gerektiği zaman ... ... Bejeweled Blitz oynadığınızı bilmesini istemezsiniz ... ... ama bir başarıya ulaştığınızda ... ... ya da birinin skorunu düşürdüğünüzde ... ... duvarınızı sizin adınıza ... ... açmakta ısrar eder. Ve bu izin olmadan oynamana izin vermez. Bu sadece Bejeweled blitz değil - birçok uygulama duvarınıza gönderme konusunda ısrar ediyor. Ama onları durdurabilirsin. Aşağı doğru üçgeni tıklatın ve Ayarlar, uygulamalar seçeneğini belirleyin. Listedeki soruna neden olan uygulamayı bulun ve Düzenle'yi seçin, ardından 'app görünürlüğü' alanını yalnızca bana ayarlayın. Hala duvarına postalayacaktır, ama sadece bu güncellemeleri göreceksiniz. facebook beyeni kasma Bazen insanlarla çıktığımızda geri dönüşü yoktur. De-friending onları profil sayfasına gidiyor kadar basit, sonra arkadaşlarından Unfread seçerek açılır onların kapak fotoğrafı görüntülenir. Eğer ortak arkadaşlarınız varsa, yine de onlar hala o arkadaşlar gibi, yorum ya da paylaşmak, ve hala sizin için arama mümkün olacak yazılan herhangi bir şey görmek mümkün olacak. Tamamen Facebook hayatınızdan birini kaldırmak için onları engellemek gerekir.
Facebook'ta bir kişiyi engellemek için ayarlar, engelleme, ardından kullanıcıları Engelle alanına adını girin. Eğer onları engellemek için birisi ile arkadaş olmak zorunda değilsiniz - belki de Facebook olduğunu ve ya onları bulmak için ya da zaten var ve zaten sizin fotoğraflar nosing endişeli istemiyorum tanıdığınız birini engellemek isteyebilirsiniz. Eğer birisi sevmediğim ve onları silmek istemiyorum, ama gerçekten kedi resimleri ve akşam yemeği, defriending ya da onları engellemek için iyi bir alternatif ile haber besleme doldurarak onları doldurmaktan zevk yok faaliyetlerini gizlemek için. Ve asla bilemeyecekler. Haber kaynağınızda durumlarından birini bulun, sonra 'arkadaşınızın adını Aç'seçeneğini belirleyin. Bu sadece tek bir post - belki de iğrenç bir video - bunun yerine 'ben bunu görmek istemiyorum'seçmek dikkatinizi dağıtıyorsa. Eğer birkaç ama tüm mesajları değil, sizi rahatsız, bir sonraki noktaya bakın.Yorumlar