HUNTİNG SİMULATOR hileli apk indir


HUNTİNG SİMULATOR hileli apk v3.12.3, avcılık oyunların kralı olarak biliniyor. Oyunumuz efsanelerin efsanesi. Android ve ois üzerinden milyonlarca kadar indirilmiş olan oyunumuz, harika grafiklere sahip. Bununla beraber ses kalitesi oldukça yüksek.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

HUNTİNG SİMULATOR hileli apk indir

Aşağıda şimdiye kadar benim etiketi koymak mümkün olmuştur en büyük ve en eski paranın bir resim. Illinois 2. ateşli sezonunun açılış gününde 3 Aralık 2015'te çekildi.  O sadece 125 inç altında brüt bir skor var ve ben onu 4 yaşında olduğunu tahmin ediyorum. O ben nihayet iz kamera kartları bakmak için bir şans vardı gün erken kadar tüm sezon görmedim bir dolar. Görünüşe göre, Kasım ayının ortalarından itibaren iki kameramız da ortaya çıkmıştı ve 17 Kasım'da bir gündüz fotoğrafı bile çektik. Sadece bir gün değil, bir gün. Öğleden sonra 2'de. Bu bilgi ile, ben o benim lehime rüzgar ile seyahat edeceğini en olası yol bakan iki konum arasında vardı tek stand yöneldi. O, kameraya çektiğim ilk geyik ... ... ve ondan gurur duyamazdım. Gerisi tarihti. “Hit Lister” tam hikayesini kontrol etmek için buraya tıklayın. Deerhuntertips.com ben şu anda bu noktaya kadar kazanç mümkün olmuştur gibi becerileri aynı düzeyde sahip olmayan herkes eğitmek gibi diğer düşünen insanlar gibi yardımcı whitetail geyik için benim tutkumu paylaşmak için oluşturuldu. Hiç bir şekilde ben geyik avcılık hakkında bilmeniz gereken her şeyi biliyorum diyecek, ben diğerleri benden öğrenecek umut olarak diğerleri kadar çok öğrenmek niyetinde.

HUNTİNG SİMULATOR hile

Bir geyik avcısı olarak, her zaman öğrenme ve yeteneklerimizi daha iyi ve hedeflerimizi bar yükseltmek için çalışıyor olmalıdır. Olgun geyikten başka bir şey vurmaya başlamadım. Aslında, ilk geyiğim bir buçuk senelik bir beşlikti. Bu avın bu sabah olduğu gibi olduğunu hatırlıyorum ... ... ve geyik ile gurur duyuyorum. Avlanırken bu ilerlemeyi olgun geyiklerin peşine düşmek için yaptım. Ben bir whitetail avcı olarak yapabileceğiniz en zor şeylerden biri olduğunu biliyorum ve tutarlı bir şekilde bunu yapabilecek insanlar grubunun bir parçası olmak istiyorum. Bazı insanlar asla oraya gidemeyebilir ve bunda bir sorun yok. Her birine kendi ve her geyik ile gurur duymalısın ya da onu almalısın. Avlandığınız yasalara uyduğunuz sürece, tüm Avcılar arasında hoşgörüyü geliştirmek istiyoruz. Mutlu avlar!

Yorumlar