mafia 2 torrent indir


Mafia 2 android apk v.1.22. yeğenlerimin uzun zamandır beklediği oyunlar arasında yer alıyordu. Yeğenlerimden gelen taleplere her zaman cevap verdiğimi bilirsiniz. 2K Czech tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, TPS ve macera oyunlarının en iyilerinden diyebilirim. Vito Scaletta hikayesini, İtalya'da yaşamaya hazırmısınız.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERoyun videosu

indirme linklerimiz

apk indir buton

oyun etiketleri

mafia 2 indir

Mafia 1 Tommy Angelo'nun hikayesini anlattı. Daha iyi bir hayat, daha lüks bir hayat isteyen bir adam. Hayatı şehvet tarafından para ve yol boyunca bazı kötü desc iyonları getirildi.Birçok mafya 1 "klasik"olarak kabul edilir. Yani, geri kalanın üstünde duran bir şey. Kendi sınıfında olan bir şey. Ama mafya 1 hikayesini "klasik"yapan şey. Daniel mafya 1 mafya filmleri ve kitaplardan birçok ilham alarak, mafya hakkında romantikleştirilmiş bir oyun olduğunu Go Go dan dedi. Birçok, Mafia 1 hakkında her şey unoriginal değilse, ve çok klişe hissettim. Ama insanlar bunu en iyi hikaye olarak kabul ettiler. Beni yanlış anlama, tıpkı diğerleri gibi mafya 1'in hikayesini sevdim. Basit bir şekilde anlatıldığı gibi. 2002 yılında, hikaye tabanlı oyunlar oldukça nadirdir ve henüz mafya gibi bir şey oluşturmak zorunda kaldı. Benim için hikayeyi çok sevdim çünkü çok profesyonel ve olgun bir şekilde anlatılıyordu. Bir sinema kalitesi, ve detaylara dikkat de zaman için benzersiz bir şeydi.Ama ben bu forumlarda oturup neden bu kadar çoğunuz Mafia 2 hikayesi hakkında üzgün soru?

mafia 2 torrent indir

Vito, tommy'nin fantazileri gibi ... ... mafya hakkında romantikleştiriyor. Vito çocukken yoksulluk içinde büyümüş ... ... ve tüm parasını içki için harcamış ölü bir baba olmuş. Yine de, sokağın köşesinde ... ... güzel ipek takım elbiseli, biftek yiyen adamı gördü. İyi bir hayat istiyor, hepimizin bildiği bir şey.

Bazıları Vito'nun duygusuz olduğunu ve içi boş bir kap olduğunu söyler. Küçük bir haydut, olmak istiyorum. Onu önemsiz bir haydut olarak görmüyorum, hikaye ilk oyunda onurlu bir adamın trajik düşüşünden farklıdır, bu konuda dikkatsiz davranışları etrafındaki herkesi mahveden bir haydut. Son, davranışının nihai sonucuydu.yaptığı işten kaynaklanan son kayıp. Acı çeken kişi değil, başkalarının ... ... takipçilerinin parasını nasıl ödediği hakkında.


Yorumlar