WWE Mayhem hileli apk indir

Wwe Mayhem hileli apk 3.4.12  amerikan güreşi seven kardeşlerimin ilgisini oldukça çekiyor. Oyunumuz gerçekten efsane olma yolunda ilerliyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

WWE Mayhem hileli apk 

 Andrade "Cien" Almas' TXT Şampiyonası saltanatı erken aşamalarında, ortak zelina Vega ile başarılı eşleştirme rağmen hayal herhangi bir streç tarafından muhteşem olmamıştır. Johnny Gargano altın yakalamak için arayışı ancak, inanılmaz zorlayıcı olmuştur. Gargano sadece ölümcül bir 4-way maç kazanan Almas meydan okumak için fırsat kazanmak değil, aynı zamanda hat üzerinde onun No. 1 contender spot ile Velveteen dream bu hafta yendi.Ec3 NXT devralma Philadelphia onun zafer dönüşüne tepki
NXT roster'ın en yeni üyesi olan Tim Fiorvanti, o anda ve WWE fold'a uzun zamandır beklenen dönüşüne yol açan her şeyi düşünmek için ec3'ü yakalamıştı.Ve bu esnada gargano hayal kırıklığını geride bırakırken ... ... sonunda vaat edilmiş topraklar ve NXT Şampiyonası Cumartesi gecesi ... ... Philadelphia'da ... ... ve Eski # # Tag Team partneri Tommaso ciampa ... ... onu yüzüstü ovmak ve ... ... daha da acı verici hale getirmek için ... ... orada görünüyordu.Ama Gargano'nun acı ve kaybı ... ... Wells Fargo Center'da ya da WWE Ağı'nda ... ... herkesin yararına oldu. Gargano ve almas bazı keskin mat güreşi ile maç başladı, hızlı reversals dolu, ve hemen onlar birlikte ilk iki maçta göstermelik inanılmaz kimya hemen resimli. Almas' hammerlock DDT ve gargano kaçış teslim tutma-ama her wiggled onların çıkış yollarını. Bu maçı sona erdirmek için bundan çok daha fazlası gerekir.Gargano bundan sonra avantajı yakaladı mükemmel bir kafa makası üçlüsü ile, düşme tekme ve kol çekme manevraları, ama almas Gargano göğsüne bir kısır chop ile kurtarıldı. İki Gargano (ve yakın zamanda NXT ile kendi bir sözleşme inked) maç için ringside oldu karısının, candice lerae önünde mat Sağ düştü gargano gibi ama almas sidestepped bir Somers plancha teşebbüs ringe dışında yol yaptı.

Yorumlar