metin2 hack hilesi

metin2 hack 2018  Damage ve mob çekme hilesini indir
Hilenin Özellikleri
horse damageyle 7x
7x auto damage hasar modunu açma
Sınırsız balık modu kullanma ve Gm alarm
GameGuard kapamak ve açmak
can biterken pot basmak
Metin takip etmek ve bulmak
Hızınızı en az 5x arttırmak
duvar geçişleri

 gördüğünüz zaman oyundan kaçarsınız
indirme linklerimizOyun etiketlerimiz

metin2 damage  hack hilesi


Cheat engine bir sürecin parçalanmış bellek görüntüleyebilir ve sonsuz sağlık, zaman veya cephane gibi kullanıcı avantajları vermek için değişiklik yapmak. Ayrıca bazı Direct3D manipülasyon araçları vardır, duvarlardan görme sağlayan ve/uzaklaştırma yakınlaştırma ve bazı Gelişmiş Yapılandırma hile motoru ile Fare ekranın ortasına belirli bir doku almak için taşıyabilirsiniz. Bu genellikle aimbots oluşturmak için kullanılır. Ancak, hile motoru için ana kullanım oyunları tek oyuncu yönü ve çok oyunculu oyunlarda kullanımı cesaret kırıcı olduğunu. Hile Motoru diğer işlemler, çoğu anti virüs programları ve virüs için Hata Kodu enjekte edebilir. Birçok özellik maliyeti bu sahte kimlik önlemek sürümleri vardır (bu kod enjeksiyonu güveniyor). Motor Hile ve bu nedenle şüpheli olarak işaretlenmesi, özellikle sezgisel tarama anti-virüs programın ayarlarında etkinse alır ya da truva atı, rootkit sistem parçaları erişmek için kullanılan bazı teknikleri kullanan bu yanlış teşhislerin en yaygın nedeni. Cheat engine yeni sürümleri daha az kod enjeksiyonu gibi özellikleri sorunsuz kullanılabilir böylece anti-virüs programları tarafından bloke olması muhtemeldir.

Sürüm 6.1 itibariyle, hile motoru masalardan oyun eğitmenleri üretebilir. Bu şekilde üretilen eğitmenler genellikle amaçları için çok büyük olsa da, genellikle test amaçlı kullanılan, bazı eğitmenler gruplar tarafından "son" sürümleri ve hatta bazı popüler siteler tamamen CE eğitmenleri nedeniyle CE ile eğitmen oluşturma kolaylığı dayalı olarak piyasaya sürülmüştür.ancak, popüler olmalarına rağmen, CE trainer maker 6.1 sürümünde uygulanmasından bu yana güncellenmemiştir, büyük ölçüde desteklenmemektedir ve eğitmenler üretmek için LUA kullanmaya vurgu verilmiştir. Hatta antrenör maker kendisi eğitmenler oluşturmak için LUA komut kullanır.
Uygulanış

Cheat engine iki dal var, Cheat engine Delphi ve Cheat Engine Lazarus. Cheat engine Delphi Windows XP 32-bit sürümleri için öncelikle. Cheat Engine Lazarus Windows 7 32 ve 64 bit sürümleri için tasarlanmıştır. Hile motoru, çekirdek modülünün dışında, Pascal nesnesinde yazılmıştır.

Yorumlar