okey 101 plus hile

son güncellenen tarihimiz:10 nisan 2018
Açıklama;
Okey 101 hilesi, bulunması en zor hileler arasında yer alıyor. Bunun için sadece açıklar uzun süre devam etmiyor, eğer sorun yaşarsanız lütfen bize bildiriniz.Ayrıca lütfen çip miktarına dikkat ediniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OKEY PLUS HILELI APK ETİKETLERİ


  okey 101 hile

Tic-tac-toe her iki oyuncu tarafından en iyi şekilde oynanırsa, her zaman bir kravat neden olacak basit, iki kişilik bir oyundur. Oyun da noughts ve Cross veya XS ve OS denir.Tic-tac-toe geleneksel kağıt üzerine çizilmiş tarafından oynanan bir oyun ve bir bilgisayarda ya da medya çeşitli oynanabilir.okey ayak tarihi
Oyunun erken bir varyasyonu M. ö. 1. yüzyıl civarında Roma İmparatorluğu oynadı.
Adı terni lapilli idi, yani her seferinde üç çakıl taşı."Oyunun ızgara işaretleri tüm Roma kalıntılarına kazınmış bulundu."Nughts ve haçlar" için İlk Baskı başvurusu, oyun için İngiliz adı, 1864 yılında ortaya çıktı. "Tick-takk-toe" adlı bir oyuna ilk baskı referans 1884'te meydana geldi fakat bir kayrak üzerinde oynanan bir çocuk oyununa atıfta bulunuldu.Daha Gelişmiş okey hile AyakNispeten basit bir oyun genellikle 3 x 3 kare bir ızgara üzerinde oynanan, tic-tac-toe çoğunlukla çocuklar tarafından zevk. TIC-tac-toe 4 x 4, 5 x 5, hatta bir 20 x 20 ızgara kadar tahta boyutunu artırarak önemli ölçüde daha karmaşık yapılabilir.TIC-tac-toe'nun amacı, 3 x 3 ızgarada üç sıra veya 4 x 4 ızgarada dört sıra elde eden ilk oyuncu olmaktır.  Başlamak için, bir oyuncu, genellikle 3 x 3 veya 4 x 4 kare bir ızgara oluşturarak, bir tahta çizer.

"X" oynayan oyuncu her zaman önce gelir.

Yorumlar