Shadow Fight 3 Hileli Apk

Shadow Fight 3 Hileli Apk  v.2.36.1.1 MOD HİLELİ APK 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


 

İNDİRME LİNKLERİ


apk indir buton
 

SHADOW FIGHT 3 V3.9.31 hile APK HAKKINDAetiketler

shadow fight 3 apk hile, shadow fight 3 apk mod, shadow fight 3 elmas hile apk shadow fight 3 gold hack, shadow fight 3 hack apk, shadow fight 3 hile apk, shadow fight 3 hile apk download, 

SASUKE 100 rakip dört engel kurs aşamaları tamamlamak için girişim özel bir Japon spor eğlence televizyonudur. Düzenlenen bir sürümü, ninja Warrior, G4 tarafından Birleşik Devletler'de, meydan ve Virgin 1 ile Birleşik Krallık ve C4 tarafından Yeni Zelanda'da (TV kanalı) taranır.

Japon televizyon drama mevsimleri arasında Tokyo yayın sistemi (TBS) havers. Her 3 saatlik özel tüm bir yarışma kapsar, ve 22 özel, yaklaşık bir özel sezon (yılda iki kez), eylül ayından beri 26, 1997. Gösteri Monster9 tarafından üretilen ve şablon spin-offs biridir:nihongo, başka bir spor eğlence Yarışması (şu anda adı rakipsiz banzuke altında G4 Airs). 10.yarışmaya kadar, Sasuke Kas sıralama serisinin özel bir parçası olarak yayınlandı ama Kas sıralama serisi durduruldu bağımsız bir program haline geldi. 1997 yılında ilk yarışma kapalı düzenlenen, Sasuke dışında yer almadı sadece zaman işaretleme. Yarışmalar genellikle gündüz başlar ve devam, yağmur ya da parlaklık veya karanlığa, onlar bitene kadar.

Sasuke ile ilgili çeşitli programlar olmuştur. Kunoichi, belki de en iyi bilinen spinoff, Sasuke sadece kadın rakipleri ile sınırlı ve denge ve hız daha odaklı engelleri oluşan bir sürümüdür. Ayrıca çocuklar ve yaşlılar için özel yarışmalar yapıldı.

Bir mülakat veya deneme yanı sıra deneme turları yoluyla fiziksel yeteneği test etmek için, başvuru alanı 1.aşamada yarışmaya izin verilecek 100'e kadar daraldı. Sasuke rakiplerinin tamamlanması gerektiğini artan zorluk dört aşamadan oluşmaktadır. Adil olmak için, 18.Yarışmada, etkinlikten önce 1200 metrelik bir koşu yapıldı. Bu çalışma rakiplerin numaralarını belirledi. Her yarışma, hava tarihinden önce bantlanır ve zaman için düzenlenmiş 3 saatlik bir gösteri olarak yayınlanır.

Adı Sasuke ninja Sarutobi Sasuke ödünç muhtemelen.Şablon: Gerçekler

Gösteriye dayalı bir online oyun G4 tarafından ABD'de yapıldı ve ağ web sitesinde mevcuttur.

 
 
 
 

Yorumlar